Dobre okulary Okulary Prada damskie Oprawki Prada

Modne okulary dodadzą szyku na co dzień

Okulary to modny dodatek do stylizacji, szczególnie jeśli nosimy je na co dzień. Odpowiednio dobrane oprawki korekcyjne, dodadzą nam wiele uroku i sprawią, że ciężko będzie się z nimi rozstawać. Jakie okulary wybrać, aby dobrze wyglądać?

Co wiemy o marce Prada?

Marka Prada to firma rodzinna, której początki sięgają 1913 roku. Najpierw firma zajmowała się produkcją skórzanej galanterii, a że jakość produktów była wyjątkowa, to stały się one popularne nawet na dworze królewskim. Zwrotem w produkcji Prady była kolekcja stworzona z nylonu spadochronowego, która sprawiła, że marka stała się słynna na cały świat. Obecnie Prada to włoska marka rozpoznawalna przez większość osób, które nawet nie interesują się modą. Słynie z odważnych modowych propozycji i niekonwencjonalnego stylu. Prada to styl, który pozytywnie kojarzy się na całym świecie i z pewnością dodatki tej marki będą stylowym uzupełnieniem stylizacji.

Okulary to modny dodatek do stylizacji, szczególnie jeśli nosimy je na co dzień

Jakie wybrać oprawki okularów?

Każdy, kto stoi przed wyborem oprawek korekcyjnych, musi przejrzeć dużo modeli, a przede wszystkim je przymierzyć. Wszystko zależy od tego, czy chcemy podkreślić swój styl biznesowy, czy lubimy wyraziste dodatki czy też bardziej stonowane. Ważną sprawą jest również nasz typ urody, kształt twarzy i osobowość, a także to na jakie okazje będziemy nosić okulary. Czy są to okulary na co dzień, czy tylko jako dopełnienie stroju do pracy. Jeśli  chodzi o kształt twarzy to zasada jest dość prosta, bo do okrągłej twarzy dobieramy oprawki prostokątne i kanciaste. Zupełnie odwrotnie jest w przypadku prostokątnej twarzy, bo tutaj będą pasować okulary owalne lub o lekko zaokrąglonym kształcie.   Jeśli ktoś nie potrafi określić kształtu twarzy, to powinien wykonać proste ćwiczenie, które to ułatwi. A mianowicie, wystarczy jedynie obrysować kształt twarzy w lustrze, można to zrobić za pomocą szminki. Taki prosty zabieg powinien dużo pomóc w określeniu kształtu twarzy. Odpowiednie oprawki pomogą nam lekko skorygować kształt twarzy i będą piękną ozdobą.

Na pewno nie trzeba się martwić o oryginalny i szykowny wygląd, bo okulary Prada damskie słyną z odważnych kształtów i dbałości o detale. Charakterystyczne logo jest gwarancją najwyższej jakości i stylu. Można wybierać między klasycznymi, solidnymi oprawkami, a także takimi na żyłce. Zarówno kobiety sukcesu, jak i miłośniczki lekkiego stylu,  znajdą coś dla siebie.

Soczewki czy okulary?

Na to pytanie każdy musi samodzielnie odpowiedzieć, a może być też tak, że można nosić je wymiennie. Nie da się jednak ukryć, że markowe oprawki korekcyjne to kwintesencja stylu. Mogą świetnie skorygować kształt twarzy lub podkreślić naszą urodę. Oprawki korekcyjne nadają twarzy uroku, a można mieć kilka par, w zależności od okazji. Ciemne, mocne oprawki podkreślą zdecydowaną urodę brunetek, natomiast lżejsze modele będą wyglądać dobrze u Pań o słowiańskiej urodzie. Warto sprawdzić różne modele i spokojnie zastanowić się, który do nas pasuje. Obecnie istnieją też wirtualne przymierzalnie okularów, które zdecydowanie ułatwią zakupy w sieci. Wizyta w salonie może nam wiele rozjaśnić, jeśli chodzi o wybór okularów. Nie zawsze najkorzystniej wyglądamy w tym, w czym nam się wydaje. Dlatego dobrze wybrać się na zakupy z kimś, kto może nam doradzić. Takie zakupy to dobra inwestycja, bo w okularach chodzimy latami. W porównaniu do soczewek, których wymiana jest dość częsta, jest to znacznie bardziej ekonomiczny wybór. A przy tym zdrowy, bo okulary można nosić bez ograniczeń, w przeciwieństwie do soczewek.

Możesz także polubić